Hobby Dance C - nové páry, začátečníci

Hobby Dance je určen pro dospělé taneční páry, které se chtějí tancem bavit celoročně.

Do těchto kurzů by se měly hlásit páry, které absolvovaly pokračovací taneční kurzy pro dospělé. Předpokládá se tedy, že páry již mají jisté znalosti základních kroků a tudíž se zde klade důraz na zlepšení techniky a výrazu tance.

Nejedná se tedy o kurz ve smyslu 10x a dost, ale o dlouhodobou činnost, která vede k harmonickému pohybu v páru. Máme zde i páry, které s námi tančí i více jak 10 let.

Vyučujeme zde jak standardní, tak i latinsko-americké tance v soutěžní podobě. Pro tyto páry připravujeme občasné taneční večery a kondiční soustředění, která vedou k intenzivnějšímu vstřebávání vědomostí a osvojování si svých pohybových dovedností. Ti nejlepší se účastní i tanečních soutěží ve své kategorii a nutno dodat, že velice úspěšně. Máme už i mistry České republiky a mistry Světa v kategorii Hobby Dance.

Skupina Hobby Dance C

Určeno pro: Nové začínající páry
Vyučuje: Radek Smejkal
Zahajovací lekce: Ve středu 18. září 2019 od 20:00 do 21:30 hodin
Termín: Vždy ve středu od 20:00 do 21:30 hodin a neděle 19:00 - 21:00 hodin (letní čas), 18:00 - 20:00 hodin (zimní čas)
Místo konání: Skautské centrum Vinice, K Vinici 2666, Pardubice
Cena: 3870,- Kč včetně DPH na pár a pololetí

Přihláška

Hobby Dance, skupina C

Popis: Určeno pro nově začínající páry.
Místo: Skautské centrum Vinice, Pardubice
Cena: 3 870 Kč
Počet volných míst: 4
Poznámka: Přihláška se podává vždy za celý pár.
Zadejte aktivní adresu, u kurzů pro mládež a děti zadejte adresu rodiče. Na tuto adresu bude zaslána faktura a podrobnější informace.
Prohlašuji, že souhlasím se zpracováváním mých osobních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.
Zároveň beru na vědomí, že mi v případě nesouhlasu nebudou zasílána důležitá obchodní sdělení a nabídky obchodních partnerů.