Nábor dětí 4 - 9 tříd základních škol

Nábor dětí čtvrtých až devátých tříd základních škol.  

O přijetí a zařazení dětí v tomto věku rozhoduje trenér, který individuálně určí kam dítě zařadit. Jde o to, že děti v tomto věku se nikdy nepřihlásí tolik, aby se pro ně mohla otevřít samostatná třída.

Děti se učí základům latinsko-amerických tanců - Chacha, Jive, Paso doble a jiné. Děti jsou taktéž vedeny ke kolektivní aktivitě a společenskému chování, rozvíjejí sociální skupinové cítění.

Určeno pro: děti 4 - 9 tříd ZŠ.
Trénink: dle individuálního zařazení trenérem
Místo konání: Taneční centrum Pardubice, Dašická 169, Pardubice - Slovany
Dny otevřených dveří: V tyto dny a hodiny se můžete přijít podívat na tréninky dětí, které se tanečnímu sportu věnuji už déle a poradit se přímo s trenéry: pondělí 17. a 24., září od 17:00 do 18:30 nebo středa 19. a 26. září v čase 16:30 - 18:00 hodin
Kontaktní osoba: Jaroslav Novák - 607 837 310, email: novakjara@gmail.com

Jak se přihlásit

Přihlásit se můžete pomocí níže uvedeného přihlašovacího formuláře. Po přihlášení vám do e-mailové schránky pošleme další potřebné informace.

Přihláška

děti 4 - 9 tříd základních škol

Popis: učeno pro děti od čtvrté do deváté třídy
Místo: taneční centrum Pardubice, Dašická 169, Pardubice - Slovany
Cena: 0 Kč
Počet volných míst: 18
Poznámka:
Zadejte aktivní adresu, u kurzů pro mládež a děti zadejte adresu rodiče. Na tuto adresu bude zaslána faktura a podrobnější informace.
Prohlašuji, že souhlasím se zpracováváním mých osobních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.
Zároveň beru na vědomí, že mi v případě nesouhlasu nebudou zasílána důležitá obchodní sdělení a nabídky obchodních partnerů.