StarDance

StarDance pardubických školLoni na podzim jsme připravili taneční projekt podobný veleúspěšné televizní show STARDANCE. Tento projekt je ve své druhé řadě zaměřen pouze na chlapce - žáky třetích tříd pardubických základních škol.

Během podzimu s přihlášenými dětmi chceme natrénovat vybrané tance a po Novém roce uspořádat semifinále a finále za účasti a podpory svých spolužáků, učitelů a případně i Vás rodičů ve velkém sále KD Hronovická v Pardubicích.

V během měsíce září jsme na deseti základních školách v Pardubicích provedli úvodní seznamovací lekci, kde si chlapci mohli vyzkoušet tanec a zároveň jsme se snažili je pro tento projekt natchnout. Nyní bude probíhat taneční příprava, ze které budeme následně vybírat jednotlivce, kteří budou reprezentovat svoji školu.

Zapojení do tohoto projektu bude obnášet pravidelný trénink - 1x týdně a po Novém roce vybavení v podobě tanečního kostýmu (nic drahého - černé kalhoty, bílá košile a taneční nebo společenské boty). S tímto Vám pak rádi pomůžeme :-)

Proto, pokud souhlasíte, aby se Váš syn do tohoto projektu zapojil, tak Vás poprosím o vyplnění této krátké přihlášky: Elektronická přihláška - druhá řada StarDance pardubických základních škol

Určeno pro: Chlapce, žáky třetích tříd pardubických základních škol
Vyučuje: Jaroslav Novák
Ukázkové lekce: vždy čtvrtek od 9. 11. 2017 v 17:30 – 18:30 hodin
Místo konání: Taneční centrum Pardubice
Celková cena: 900,- Kč na osobu (Platí se až po přihlášení a obdržení faktury .)
Celkový rozsah: 5 měsíců, do konce března 2018